Doe mee met onze jubileumactie en maak kans op mooie prijzen!

Al 50 jaar mogen we mensen begeleiden bij het vinden of verkopen van een fijne plek om te wonen. Dat is iets waar we enorm trots op zijn. Dit bijzondere jubileum vieren we natuurlijk samen met jou. Daarom organiseren we een feestelijke jubileumactie vol verrassingen, waarbij iedereen kans maakt op geweldige prijzen. Een kleine blijk van waardering voor het vertrouwen dat we al een halve eeuw krijgen.

1. De gouden ticket actie

Heb je een verkoopgesprek gehad of een waardebepaling laten uitvoeren? Dan ontvang je van ons een speciale chocoladereep. In een beperkt aantal repen zit een exclusief gouden ticket en wie er één vindt, maakt kans op bijzondere prijzen.

Wat kun je winnen met een gouden ticket?

Met een gouden ticket maak je kans op fantastische prijzen, zoals exclusieve diensten voor je woning, gezellige uitjes en unieke belevenissen. Denk aan:
• professionele woningfotografie
• aankoopadvies
• een etentje voor twee
• tickets voor de PSV Skybox
…en nog veel meer verrassingen!

Heb jij een gouden ticket?

Gefeliciteerd, jij bent een van de gelukkigen! Zo verzilver je jouw prijs:
Stuur een e-mail naar jubileum@vansantvoort.nl met je naam en de code van het ticket. Wij nemen snel contact met je op om een afspraak te maken en jouw prijs persoonlijk bij je af te leveren. Zo geniet jij zo snel mogelijk van jouw prijs!

Tip: wacht niet te lang, de prijzen worden gedurende het jubileumjaar toegewezen.

Meer weten over de voorwaarden van de actie? Lees er alles over.

2. Social media actie

Ook voor onze volgers én iedereen die tijdens ons jubileumjaar een woning heeft bezichtigd hebben we een superleuke social media actie. Meedoen is eenvoudig en zorgt direct voor een kans op mooie prijzen.

Zo doe je mee:

  1. Volg ons op Facebook, TikTok en/of Instagram
  2. Like ons jubileumbericht op een van de social media kanalen
  3. Reageer met wie jij de prijs wilt winnen
  4. Deel het bericht voor een extra kans (mag, niet verplicht)

Iedereen die meedoet maakt automatisch kans op fantastische prijzen!

Wat kun je winnen via de social media actie?

  • Borrelpakket voor een gezellige avond
  • Eftelingtickets voor een magisch dagje uit
  • High Tea-arrangement met vriendinnen of familie
  • Bierproeverij voor de liefhebbers
  • Giftcard voor het tuincentrum om je tuin klaar te maken

…en dat is nog niet alles! Er wachten nog meer verrassingen tijdens ons jubileumjaar.

Waarom je dit niet wilt missen

50 jaar Van Santvoort Makelaars betekent 50 jaar vertrouwen, kennis en mooie herinneringen. Zonder onze klanten en volgers was dit nooit mogelijk geweest. Daarom willen we álle klanten bedanken en samen vieren!

Door mee te doen aan onze jubileumacties maak je niet alleen kans op prachtige prijzen, maar vier je ook mee met een stukje geschiedenis. En dat waarderen we!

Doe mee & vier mee!

Of je nu al jaren klant bent, ons volgt op social media of net een woning hebt bezichtigt: iedereen kan meedoen! Samen maken we ons 50-jarig bestaan extra bijzonder. Bedankt voor het vertrouwen, op naar nog vele mooie jaren!

Deze winactie loopt tot en met 31-12-2026. Deelname is mogelijk vanaf 18 jaar. De winnaar wordt willekeurig geselecteerd en persoonlijk benaderd. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.