Annabel van Santvoort

Wat zijn jouw dagelijkse werkzaamheden bij van Santvoort?
Elke zaterdag ben ik op ons kantoor in Eersel aan het werk als zaterdaghulp. Ik zorg er onder meer voor dat alle telefoontjes in het weekend worden beantwoord. Daarnaast houd ik de agenda’s van onze makelaars up-to-date voor de komende week en voer ik diverse andere taken uit, zoals het maken van brochures, het inplannen van bezichtigingen en het schrijven van woningteksten.

Waar krijg jij energie van bij van Santvoort?
Ik krijg veel energie van het helpen van klanten en van ons enthousiaste, gedreven team. Het contact met klanten vind ik leuk, omdat ik hen graag begeleid tijdens hun traject bij ons. Het kopen of verkopen van een woning kan tenslotte best spannend zijn, en ik vind het belangrijk om mensen in die periode zo goed mogelijk te helpen. Daarnaast zorgt de positieve sfeer binnen Van Santvoort voor een extra energieboost.

Even wat anders dan werk: wat doe je in je vrije tijd?
Ik vind het erg leuk om in mijn vrije tijd leuke dingen te doen met vrienden. Ook hou ik altijd wel van lekker eten of een drankje. Daarnaast vind ik het erg leuk om te sporten, te reizen en te shoppen.

Quote
Just because it’s hard doesn’t mean it’s impossible